Witryna w stylu glamour

Witryna w stylu glamour

Witryna to nie tylko funkcjonalny, ale również wysoce estetyczny mebel, który można przeznaczyć do uzupełnienia przestrzeni salonu. Witryna to wąska szafka wolnostojąca lub wisząca, która charakteryzuje się przeszklonymi frontami. W zależności od preferowanego przez użytkownika stylu witryna może być wykończona na stylistykę minimalistyczną na kształt bryły geometrycznej, lub jako witryna w bogatszej formie z frezowaniami, ozdobnymi uchwytami i efektownym połysku — taki model będzie doskonale prezentował się w aranżacji modernistycznej, klasycznej oraz glamour. Lekka, a zarazem niezwykle oryginalna konstrukcja pozwoli uniknąć urządzenia typowego wnętrza.

Przeszklony mebel, w którym doskonale widać jego zawartość może służyć do estetycznego przechowywania zastawy stołowej, kolekcji ciekawych pamiątek z podróży lub ulubionych książek. Witryna meblowa nie tylko jest eleganckim, ale i praktycznym meblem, który pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie wybranych przedmiotów. Co więcej, dzięki zamkniętemu przeszkleniu, wszystkie, nawet najdrobniejsze przedmioty są zabezpieczone przed przypadkowym strąceniem oraz przed kurzem. Dzięki witrynom utrzymywanie czystości jest o wiele łatwiejsze niż na przykład sprzątanie otwartych półek na regale. Designerskie witryny salonowe nie tylko uzupełnią wystrój wnętrza, ale również sprawią, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.


W stylistyce glamour niezwykle ważne są kontrasty — odnajdziemy tu blask, styl oraz klasyczną kolorystykę. Witryny o wysokich walorach estetycznych oraz użytkowych oparte są na ponadczasowych formach, które każdemu wnętrzu nadadzą wytwornego charakteru. Pomimo zastosowania dość mocnych oraz wyrazistych materiałów, płynne, lekko zaokrąglone formy nadadzą całej konstrukcji wrażenia lekkości oraz subtelności. We wnętrzach glamour doskonale będzie prezentowała się czarna witryna glamour w wysokim połysku, która równie dobrze wpisze się w przestrzenie industrialne, monochromatyczne oraz minimalistyczne. Witryna będzie zgrabnym meblem do przechowywania oraz eleganckiej ekspozycji przedmiotów. Zakup witryny w stylu glamour pozwoli na uporządkowanie codziennej przestrzeni użytkowej oraz dodanie jej elegancji.

Ostatnie opinie internautów: (2)
Renata
Witryna salonowa pięknie uzupełnia wnętrze.
Zosia
Bardzo ciekawa publikacja.

podobne firmy

Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 2.5/5 (2 opinie)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Witryna to nie tylko funkcjonalny, ale również w...
W sypialni śpimy, regenerujemy swoje siły oraz z...
W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie fun...
Kiedy przychodzi na świat potomstwo i okazuje si...
W przemyśle transportowym najbardziej znanym noś...
Zanim podejmiesz decyzję o tym, aby zakupić jaki...