Półkotapczan — zalety i funkcjonalność

Półkotapczan — zalety i funkcjonalność

Półkotapczan jest składanym łóżkiem do szafy, który szczególnie popularny był w latach 70. i 80., kiedy to pozwalał zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni użytkowej w pomieszczeniu, jednakże poza tym nie wyróżniał się niczym szczególnym. Współcześnie na rynku meblowym pojawia się coraz więcej nowoczesnych półkotapczanów, które nie tylko zachwycającą oryginalnym i designerskim wyglądem, ale również swoją ponadprzeciętną funkcjonalnością. W sklepach meblowych dostępne są zarówno półkotapczany przeznaczone do montażu w kawalerkach, pokojach młodzieżowych, jak również przygotowane pod ustawienie w przestrzeni pokoju dziennego, która za dnia jest wnętrzem reprezentacyjnym, natomiast w nocy zamienia się w sypialnię. Jakie są główne zalety półkotapczanów?

Półkotapczan, czyli co takiego?
Półkotapczan to mebel, który z pewnością wiele osób pamięta z lat swojej młodości, ponieważ tego typu rozwiązania chętniej były wykorzystywane w aranżacji pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Współcześnie można mówić o renesansie półkotapczanów, które dostępne są w oryginalnych i nowoczesnych designach, dzięki czemu idealnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach. Półkotapczan, czyli składana bryła, która umożliwia zmianę tapczan w szafę, jest meblem, który nie tylko świetnie sprawdzi się w przestrzeni pokoju młodzieżowego czy dziecięcego, ale również coraz chętniej wykorzystywany jest w sypialniach, salonach czy pokojach dziennych, do których wprowadzi nietypowe wzornictwo.

Półkotapczan do małych wnętrz
Składana konstrukcja półkotapczanu sprawia, że jest to idealny mebel do niewielkich przestrzeni użytkowych, ponieważ półkotapczan będzie wielofunkcyjnym elementem wyposażenia, który jednocześnie zajmie niewielką ilość miejsca. Nowoczesna stylistyka i praktyczny charakter mebla sprawią, że łatwo będzie nim zaaranżować każde wnętrze. Półkotapczan świetnie sprawdzi się w roli wygodnego łóżka, które gwarantuje komfort nawet wielogodzinnego wypoczynku. Półkotapczan wyposażony jest w system, dzięki któremu można kontrolować otwieranie łóżka, co pozwala nam mieć pewność, że system nie otworzy się, gdy tego nie chcemy.

Ostatnie opinie internautów: (0)

podobne firmy

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 0.0099999997764826/5 (796 opinii)
Ocena: 4.75/5 (20 opinii)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Pozycjonowanie stron internetowych stało się nie...
W dzisiejszych czasach widzimy, że lokalne wydarz...
Urządzając wnętrze kuchni warto zastanowić si...
Krzesło to jedno z kluczowych mebli w domowym biu...
Biel kojarzy nam się z czystością, higieną, es...