OSB.pl płyty meblowe

Miejsce
w katalogu:
-
OSB.pl płyty meblowe
ul. Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 17 283 81 03 http://www.osb.pl

Szczegółowy opis firmy

OSB to firma, która należy do grupy Meble.pl. Na stronie internetowej osb.pl można dokonać zakupy płyty HDF, MDF, MFP, OSB-3, pilśniowej, stolarskiej, stolarskiej buk oraz wiórowej. Wymienione płyty dostępne są w różnych klasach, rodzajach, a także grubościach i formatach, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować płytę do własnych wymagań oraz oczekiwań.

Wspomniane płyty mogą również posiadać specjalne właściwości, tj. wodoodporność lub trudnopalność. Wysoka jakość usług związana jest z doświadczeniem zawodowym pracowników, a także z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn, dzięki którym można było stworzyć w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną. Dzięki wykorzystaniu technologicznych rozwiązań możliwe jest skrócenie czasu realizacji do minimum - możliwa jest wysyłka w ciągu 24 godzin od zaksięgowania pieniędzy lub po zatwierdzeniu płatności podczas odbioru. Na stronie osb.pl dostępna jest płatność internetowa. Dostawa zamówień odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, firm kurierskich oraz Paczkomatów czynnych 24/7. Sprawdź: http://www.osb.pl/plyty/plyta-pilsniowa
Zamówienia składane internetowo można również odebrać osobiście w siedzibie firmy Meble.pl na ul. Langiewicza 33 w Rzeszowie oraz w oddziałach: na ul. Gromadzkiej 54 w Krakowie, na ul. Przęsłowej 4 w Kielcach oraz na ul. Gierdziejewskiego 7 w Warszawie. Firma oprócz płyt budowlanych i meblowych oferuje usługi dla meblarstwa, tj. cięcie, wycinanie kształtów CNC, oklejanie wraz z malowaniem krawędzi, nawiercanie otworów.
Jeżeli sprawa dotyczy mebli na wymiar to na stronie dostępny jest konfigurator online, dzięki któremu można dopasować szafki kuchenne, regały i szafy, a także szuflady, fronty i blaty do własnych oczekiwań oraz preferencji. Oczywiście na stronie dostępny jest rozkrój płyt meblowych, akrylowych, budowlanych, fornirowanych, SWISSCDF oraz sklejek. Przed wysyłką towaru do klienta każdy produkt podlega kontroli jakości pod względem wykorzystanych surowców oraz precyzyjności wykonania zamówionej usługi.
 Sklep internetowy Osb.pl należy do grupy Meble.pl i oferuje ogromy wybór płyt HDF, MDF i MFP i innych. Zamówiony i bezpiecznie zapakowany towar szybko dociera do klienta. Dodatkowo za pośrednictwem strony możemy zlecić cięcie i rozkrój płyt.

Twoja ocena
Cena
Wielkość
Stan
Ostatnie opinie internautów: (0)
Zostaw swoją Opinię
Ocena ogólna:

podobne firmy

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (15 opinii)
ul. Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 517-027-26-45
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
ul. Mariana Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: +48 17 283 81 03
Ocena: 5/5 (1 opinia)
ul. Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: +48 17 283 81 00
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (18 opinii)

Z pewnością wiele osób, urządzając mies...
Odpowiednio urządzone biuro jest gwarantem efekty...
Zanim podejmiesz decyzję o tym, aby zakupić jaki...
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak wygląda...
Tkaniny trudnopalne to tkaniny, które najcz...
Krzesła tapicerowane cieszą się ogromną popula...