Łazienka w białym kolorze

Łazienka w białym kolorze

Biel kojarzy nam się z czystością, higieną, estetyką. Bardzo często w tym właśnie kolorze decydujemy się urządzić łazienkę, która kojarzy nam się z dbałością o porządek i eleganckim wystrojem.

Projektowanie wnętrza łazienki w odcieniu bieli powinno być jednak przemyślane. Można zastanowić się nad dodatkami w żywych kolorach, które sprawią, że do pomieszczenia wejdzie dynamika i charakter. Biały jest kolorem uniwersalnym i ponadczasowym, a łazienka wykonana w bieli z pewnością nas nie rozczaruje.
Jak kojarzy nam się biała łazienka? Zdecydowanie pozytywnie - z czystością, łatwym do wychwycenia brudem i kurzem. Biel to także spokój, harmonia, klimat. W takim wnętrzu możemy wypocząć, zrelaksować się. Ciężko byłoby natomiast odprężyć się w łazience, w której zdecydowanie przeważa czerwień i zarówno meble, jak i dodatki wykonane są w intensywnie czerwonym zabarwieniu. Biel natomiast perfekcyjnie komponuje się z innymi barwami. Nietuzinkowo wygląda z czerwonym, czarnym, żółtym, niebieskim, zielonym, czarnym. Możliwości jest w tym zakresie bardzo dużo. Nie należy jednak przesadzać z ilością kolorów. Z Zasady nie stosuje się więcej niż dwóch, trzech barw w jednym pomieszczeniu.
Biel jest ciekawa i wnosi spokój, ale nie można z nią przesadzić, aby nie stworzyć aranżacji nudnej. Nawet drobne dodatki w innym odcieniu sprawią, że wnętrze będzie prezentowało się znacznie bardziej atrakcyjnie. Do białych łazienek bardzo pasują duże lustra, a także dekoracje w zakresie stylowego oświetlenia. Biały optycznie powiększa, podobnie jak obecność lustra. Jest to zatem kolor szczególnie polecany do łazienek małych, a także średnich. Nie mniej jednak biały gości także w znacznie większych wnętrzach i tam również dobrze się prezentuje. Projektanci wnętrz potrafią wykonać w białym kolorze wyjątkowe aranżacje, które prezentują się rewelacyjnie, a przy tym są zdecydowanie praktyczne.

Ostatnie opinie internautów: (0)

podobne firmy

Ocena: 4.75/5 (20 opinii)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 5/5 (18 opinii)
Ocena: 5/5 (9 opinii)

Bez względu na to, czy w kuchni myjesz naczynia w...
Z pewnością wiele osób, urządzając mies...
W przemyśle transportowym najbardziej znanym noś...
Wyposażenie pomieszczeń naszych brzdąców...
Kiedy przychodzi na świat potomstwo i okazuje si...